- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SEIFERT ELECTRONIC Lämpösäteilimen muoto litteä Sovellus SOT93 Sovellus TO218 Sovellus TO220 Sovellus TO247 Sovellus TOP3 Korkeus 8mm Pituus 50,8mm Leveys 35mm Materiaalin viimeistely... Lue lisää
10,04 €(Sis.alv)
8,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KL-21050.8SW
- Paino: 10 g
- Leveys: 35mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 8mm
- Valmistaja: SEIFERT ELECTRONIC
- Väri: musta
- Sovellus: TO220
- Sovellus: TO218
- Sovellus: TO247
- Sovellus: TOP3
- Sovellus: SOT93
- Pituus: 50,8mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - LITTEÄ - SOT93,TO218,TO220,TO247,TOP3 KL-210/50,8/SW
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEIFERT ELECTRONIC |
| Lämpösäteilimen muoto | litteä |
| Sovellus | SOT93 |
| Sovellus | TO218 |
| Sovellus | TO220 |
| Sovellus | TO247 |
| Sovellus | TOP3 |
| Korkeus | 8mm |
| Pituus | 50,8mm |
| Leveys | 35mm |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Materiaali | alumiini |
| Väri | musta |
| Lämpöresistanssi @200 LFM | 9,1°C/W |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista