
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS (INTERSIL) |
| Virtalähteen jännite | 1,6...16V DC |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Aktiivinen tila | matala |
| Syöttövirta, DC | 2,9µA |
| Max. lähtövirta | 25mA |
| kytkentä-kynnysjännite | 1,3V |
| Mikropiirin laji | jännitteenilmaisin |
| Lähtö RESET laji | open drain |
| Kotelo | DIP8 |
| Mikropiirin tyyppi | Valvontajärjestelmä |















