
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EVERSPIN TECHNOLOGIES |
| Mikropiirin tyyppi | muisti |
| Muistin laji | MRAM |
| Muisti | 1Mb MRAM |
| Liitäntä | SPI |
| Muistin järjestäminen | 128kx8bit |
| Kotelo | SO16 |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Asennus | SMD |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | tulolokero |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kellotaajuus | 104MHz |
















