
ROTH ELEKTRONIK GMBH
ADAPTERI PIIRILEVY - W: 13,5MM
RE906
Tuotekoodi: RE906
16,28 €(Sis.alv)
12,97 €(alv 0%)
Tilattavissa 27 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | mittausvahvistin |
| Kaistanleveys | 0.3...2MHz |
| Asennus | SMT |
| Kotelo | SOT23 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | ±1% accuracy |
| Sovellus | autoteollisuus |
| Mikropiirin laji | high-side |
| Mikropiirin laji | kaksisuuntainen |
| Mikropiirin laji | virtalähde |
| Toimintajännite | 2.5...20V |






