
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 58,9MM - L: 120,1MM
RE933
Tuotekoodi: RE933
46,52 €(Sis.alv)
37,07 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | GIGADEVICE |
| Mikropiirin tyyppi | FLASH muisti |
| Liitäntä | Dual I/O |
| Liitäntä | SPI |
| Muistin laji | NOR Flash |
| Käyttötaajuus | 80MHz |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Muisti | 1Mb FLASH |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kotelo | TSSOP8 |
| Toimintajännite | 2,7...3,6V |










