
ROTH ELEKTRONIK GMBH
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 9,4MM
RE1520-LF
Tuotekoodi: RE1520-LF
188,31 €(Sis.alv)
150,04 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Pakkaus | tuubi |
| Liitäntä | UNI/O |
| Saantiaika | 5ms |
| Toimintajännite | 2,5...5,5V |
| Muisti | 1kb EEPROM |
| Kellotaajuus | 100kHz |
| Muistin järjestäminen | 128x8bit |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Kotelo | MSOP8 |
| Muistin laji | EEPROM |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |











