
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Pakkaus | tuubi |
| Liitäntä | UNI/O |
| Saantiaika | 5ms |
| Toimintajännite | 2,5...5,5V |
| Muisti | 16kb EEPROM |
| Kellotaajuus | 100kHz |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Muistin järjestäminen | 2048x8bit |
| Kotelo | SO8 |
| Muistin laji | EEPROM |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |































