- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Laser Components Diodien tyypit laseri- Asennus THT Kotelo TO56 ?d aallonpituus 645...665nm säteen erisuuntaisuus 8/28 Alustan halkaisija 5,6mm Väri punainen Toimintalämpötila... Lue lisää
63,07 €(Sis.alv)
50,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCU653056AP
- Paino: 0.3 g
- Teho: 30mW
- Korkeus: 3,57mm
- Kotelo: TO56
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: Laser Components
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 2,2...2,6V DC
- Diodien tyypit: laseri-
- Toimintavirta: 0,105A
- Alustan halkaisija: 5,6mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIODI: LASERI-645÷665NM - 30MW - 8/28 - TO56 - THT - 2,2÷2,6VDC LCU653056AP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Laser Components |
| Diodien tyypit | laseri- |
| Asennus | THT |
| Kotelo | TO56 |
| ?d aallonpituus | 645...665nm |
| säteen erisuuntaisuus | 8/28 |
| Alustan halkaisija | 5,6mm |
| Väri | punainen |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Teho | 30mW |
| Virtalähteen jännite | 2,2...2,6V DC |
| Yhteinen elektrodi | LDA=PDK |
| Korkeus | 3,57mm |
| Toimintavirta | 0,105A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista