- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 85÷265VAC,120÷380VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - OUT: 1
17000-0458



Valmistaja BREVE TUFVASSONS Toimintalämpötila -40...75°C Ulkomitat 62x45x22,5mm Lähtöjännite 24V DC Lähtövirta 0,833A Eristyksen jännite 3kV Tulojännite 85...265V AC Tulojännite 120...380V... Lue lisää
26,43 €(Sis.alv)
21,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CEZ-20.0-23024V
- Paino: 96.4 g
- Teho: 20W
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: BREVE TUFVASSONS
- Massa: 90g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Ulkoiset koot: 62x45x22,5mm
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 0,833A
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 20W - TULOJÄNNITE 85÷265VAC,120÷380VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - OUT: 1 17000-0458
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Ulkomitat | 62x45x22,5mm |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 0,833A |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Tulojännite | 85...265V AC |
| Tulojännite | 120...380V DC |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |