- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 5V DC Lähtöjännite 9V DC Lähtöjännite 12V DC Max. lähtövirta 3A lähtöliittimen tyyppi USB A QC 3.0 lähtöliittimen tyyppi USB C... Lue lisää
15,06 €(Sis.alv)
12,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-51714
- Paino: 80.6 g
- Teho: 18W
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: valkoinen
- Ulkoiset koot: 25x45x85mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtöjännite: 9V DC
- Lähtöjännite: 12V DC
- Virtalähde laji: laturi
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: USB C Power Delivery
- Lähtöliittimen laji: USB A QC 3.0
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtöjännite | 9V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Max. lähtövirta | 3A |
| lähtöliittimen tyyppi | USB A QC 3.0 |
| lähtöliittimen tyyppi | USB C Power Delivery |
| Teho | 18W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | laturi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Ulkomitat | 25x45x85mm |
| Väri | valkoinen |
| Kauppanimi | USB charger |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €