- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Virtalähde laji pistoke Virtalähde laji verkkomuuntaja Lähtöjännite 6V DC Teho 12W lähtöliittimen tyyppi 5,5/2,1 Ulkomitat 75x57x27mm Virtalähteen... Lue lisää
10,51 €(Sis.alv)
8,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-52405
- Paino: 0.13 kg
- Teho: 12W
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: 75x57x27mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 6V DC
- Pistokkeen malli: kulma
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: 5,5/2,1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - VERKKOMUUNTAJA,PISTOKE - 6VDC - 2A - 12W - MUSTA 52405
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Lähtöjännite | 6V DC |
| Teho | 12W |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| Ulkomitat | 75x57x27mm |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Lähtökaapelin pituus | 1,1m |
| Väri | musta |
| Max. lähtövirta | 2A |
| Pistokkeen malli | kulma |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista