
SUNNY
ADAPTERI
SYS1588-AC-PLUG-W2
Tuotekoodi: PLUG-SYS1588-USA
1,99 €(Sis.alv)
1,59 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNNY |
| Ulkomitat | 75x34x89mm |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Lähtöjännite | 5,1V DC |
| Teho | 20,4W |
| Tehokkuus | 85% |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Max. lähtövirta | 4A |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Liittimen malli | suorat |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| Lähtökaapelin pituus | 1,5m |
























