- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GOOBAY Virtalähde tyyppi impulssi Virtalähde laji pistoke Virtalähde laji verkkomuuntaja Lähtöjännite 3V DC Lähtöjännite 4,5V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtöjännite 6V DC... Lue lisää
30,45 €(Sis.alv)
24,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-64568
- Paino: 0.22 kg
- Teho: 12W
- Nimellisvirta: 1A
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: Goobay
- Väri: musta
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 74,6%
- Ulkoiset koot: 76,4x44x69,2mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtöjännite: 9V DC
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtöjännite: 6V DC
- Lähtöjännite: 3V DC
- Lähtöjännite: 7,5V DC
- Lähtöjännite: 4,5V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: USB A rasia
- Lähtöliittimen laji: USB-mikropistoke
- Lähtöliittimen laji: USB-pienoispistoke
- Lähtöliittimen laji: ruuvi terminaali
- Lähtöliittimen laji: 2,5/0,7
- Lähtöliittimen laji: USB C pistoke
- Lähtöliittimen laji: 5,5/2,1
- Lähtöliittimen laji: 5,5/2,5
- Lähtöliittimen laji: 4,0/1,7
- Lähtöliittimen laji: 3,5/1,35
- Lähtöliittimen laji: 4,8/1,7
- Lähtöliittimen laji: 3,0/1,1
- Tilattavissa 30 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GOOBAY |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Lähtöjännite | 3V DC |
| Lähtöjännite | 4,5V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtöjännite | 6V DC |
| Lähtöjännite | 7,5V DC |
| Lähtöjännite | 9V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Teho | 12W |
| lähtöliittimen tyyppi | 2,5/0,7 |
| lähtöliittimen tyyppi | 3,5/1,35 |
| lähtöliittimen tyyppi | 3,0/1,1 |
| lähtöliittimen tyyppi | 4,8/1,7 |
| lähtöliittimen tyyppi | 4,0/1,7 |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| lähtöliittimen tyyppi | ruuvi terminaali |
| lähtöliittimen tyyppi | USB A rasia |
| lähtöliittimen tyyppi | USB C pistoke |
| lähtöliittimen tyyppi | USB-mikropistoke |
| lähtöliittimen tyyppi | USB-pienoispistoke |
| Ulkomitat | 76,4x44x69,2mm |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Lähtökaapelin pituus | 1,8m |
| Tehokkuus | 74,6% |
| Väri | musta |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Nimellisvirta | 1A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €