- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Virtalähde laji pistoke Virtalähde laji verkkomuuntaja Lähtöjännite 19V DC Teho 33W lähtöliittimen tyyppi 4,0/1,35 Ulkomitat 30x90x75mm... Lue lisää
30,16 €(Sis.alv)
24,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-52390
- Paino: 0.22 kg
- Teho: 33W
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: musta
- Sovellus: kannett. tietokon. varten
- Ulkoiset koot: 30x90x75mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 19V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Pistokkeen malli: kulma
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: 4,0/1,35
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Lähtöjännite | 19V DC |
| Teho | 33W |
| lähtöliittimen tyyppi | 4,0/1,35 |
| Ulkomitat | 30x90x75mm |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Lähtökaapelin pituus | 1,6m |
| Väri | musta |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Max. lähtövirta | 1,75A |
| Tarkoitus - laitteen valmistaja | Asus |
| Sovellus | kannett. tietokon. varten |
| Pistokkeen malli | kulma |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €