- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 12V DC Max. lähtövirta 2,5A lähtöliittimen tyyppi 2,5/0,7 lähtöliittimen tyyppi 3,5/1,35 lähtöliittimen tyyppi 4,8/1,7... Lue lisää
25,64 €(Sis.alv)
20,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-51736
- Paino: 0.23 kg
- Teho: 30W
- Valmistaja: QOLTEC
- Ulkoiset koot: 30x90x75mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 12V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Pistokkeen malli: suora
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: 2,5/0,7
- Lähtöliittimen laji: riviliitin
- Lähtöliittimen laji: 5,5/2,5
- Lähtöliittimen laji: 4,0/1,7
- Lähtöliittimen laji: 3,5/1,35
- Lähtöliittimen laji: 5,5/3,0
- Lähtöliittimen laji: 4,8/1,7
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Max. lähtövirta | 2,5A |
| lähtöliittimen tyyppi | 2,5/0,7 |
| lähtöliittimen tyyppi | 3,5/1,35 |
| lähtöliittimen tyyppi | 4,8/1,7 |
| lähtöliittimen tyyppi | 4,0/1,7 |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/3,0 |
| lähtöliittimen tyyppi | riviliitin |
| Teho | 30W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Ulkomitat | 30x90x75mm |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Pistokkeen malli | suora |
| Lähtökaapelin pituus | 1,77m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €