- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 12V DC Max. lähtövirta 10A lähtöliittimen tyyppi 5,5/2,5 Teho 0,12kW Virtalähteen jännite 220...240V AC Virtalähde laji työpöytä... Lue lisää
54,77 €(Sis.alv)
43,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-50798
- Paino: 0.55 kg
- Teho: 0,12kW
- Valmistaja: QOLTEC
- Ulkoiset koot: 68x167x38mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 12V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Pistokkeen malli: suora
- Virtalähde laji: työpöytä
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: 5,5/2,5
- Setin sisältö: virtajohto
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Max. lähtövirta | 10A |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| Teho | 0,12kW |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Setin sisältö | virtajohto |
| Lähtökaapelin pituus | 1,16m |
| Ulkomitat | 68x167x38mm |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Pistokkeen malli | suora |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €