
KRAFTBERG
HAPONKESTÄVÄ TERÄSVAIJERI A4 - ØKÖYDEN: 5MM - L: 443KG
L7X19-F5-A4/10M
Tuotekoodi: L7X19-F5-A410M
29,03 €(Sis.alv)
23,13 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | KRAFTBERG |
| Materiaali | haponkestävä teräs A4 |
| Asennuselementin tyyppi | yleinen köysipuristin |
| Köyden halkaisija | 5mm |
| Pituus | 13mm |
| Leveys | 23mm |
| Sovellus | köysille |
| DIN-normi | DIN 741 |


