Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko 1/2AA Kennon koko 1/2R6 Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 1100mAh Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø14,7x25,2mm... Lue lisää
14,69 €(Sis.alv)
11,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-750PT
- Paino: 9.6 g
- Nimellisvirta: 1mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: positiivinapa: 1pin
- Ulkoiset koot: Ø14,7x25,2mm
- Huippuvirta: 50mA
- Maksimi virtapulssi: 0,1A
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | 1/2AA |
| Kennon koko | 1/2R6 |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 1100mAh |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø14,7x25,2mm |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | positiivinapa: 1pin |
| Huippuvirta | 50mA |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 1mA |
| Maksimi virtapulssi | 0,1A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista