- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PAINOKYTKIN - AS: 2 - DPDT - 0,3A/30VDC - LÄPINÄKYVÄ - WBL - THT - 2N
WBL2UEEGYQR05CLR

Valmistaja E-SWITCH Liitoksen pinnoitus hopeoitu Lähdöt juottoon Lähdöt yksinkertainen Valaistuksen väri keltainen/vihreä Näppimen väri läpinäkyvä Kytkentätapa ON-ON Asennus THT Kytkimen... Lue lisää
4901,72 €(Sis.alv)
3905,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WBL2UEEGYQR05CLR
- Paino: 30 g
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: E-SWITCH
- Lähdöt: yksinkertainen
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 20mOhm
- Tuotantosarja: WBL
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,3A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Valaistuksen väri: keltainen/vihreä
- Valaistus: LED
- Näppimen väri: läpinäkyvä
- vaihtamisen vääntömomentti: 2N
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäimen isku: 3,3mm
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Pakkauskoko: 1008 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINOKYTKIN - AS: 2 - DPDT - 0,3A/30VDC - LÄPINÄKYVÄ - WBL - THT - 2N WBL2UEEGYQR05CLR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | E-SWITCH |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Lähdöt | juottoon |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Valaistuksen väri | keltainen/vihreä |
| Näppimen väri | läpinäkyvä |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Asennus | THT |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Näppäimen isku | 3,3mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 20mohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,3A / 30V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kytkennän momentti | 2N |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Valaistus | LED |
| Tuotantosarja | WBL |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista