- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MODUULI: LTE - DOWN: 10MBPS - UP: 5MBPS - LGA - SMD - GNSS,LTE CAT1 - ESIM
C10GS-GNA1H



Valmistaja CAVLI WIRELESS INCORPORATED Tiedonsiirto GNSS Tiedonsiirto LTE CAT1 Kotelo LGA Kommunikaatiomoduulin tyyppi LTE Osan tila Poistettu tuotannosta Asennus SMD Toimintalämpötila -20...70°C... Lue lisää
86,97 €(Sis.alv)
69,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C10GS-GNA1H
- Paino: 6.4 g
- Kotelo: LGA
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: CAVLI WIRELESS INCORPORATED
- Virtalähteen jännite: 3,6...4,5V DC
- Koot: 37x21,8x2,8mm
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CAVLI WIRELESS INCORPORATED |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | LTE CAT1 |
| Kotelo | LGA |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | LTE |
| Osan tila | Poistettu tuotannosta |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Koot | 37x21,8x2,8mm |
| Virtalähteen jännite | 3,6...4,5V DC |
| Siirto uplink | 5Mbps |
| Liitäntä | GMII |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | PCM |
| Liitäntä | RGMII |
| Liitäntä | SDIO |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART x3 |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitäntä | USIM |
| Siirto downlink | 10Mbps |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | eSIM |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €