Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 3A/125VAC - VIVUN KANSSA - SPDT - ON-(ON)

Valmistaja HONEYWELL Tiivistysluokka IP40 Tiivistysluokka IP00 Toimintalämpötila -40...85°C Tuotantosarja ZX Kytkimen tyyppi mikrokytkin SNAP ACTION Mekaaninen kestävyys 3000000 sykliä... Lue lisää
3,96 €(Sis.alv)
3,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZX40C20C01
- Paino: 10 g
- Tiivistysluokka: IP00
- Tiivistysluokka: IP40
- Kytkinten ominaisuudet: vivun kanssa
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: HONEYWELL
- Lähdöt: piirilevylle
- Tuotantosarja: ZX
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 3A / 125V AC
- Kytkimen tyyppi: mikrokytkin SNAP ACTION
- Mekaaninen kestävyys: 3000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- vaihtamisen vääntömomentti: 0.29N
- Vivun pituus: 13mm
- Rungon koot: 12.8x5.8x6.5mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | ZX |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Mekaaninen kestävyys | 3000000 sykliä |
| AC-yhteystietojen kapasiteetti @R | 3A / 125V AC |
| Vivun pituus | 13mm |
| Kytkinten ominaisuudet | vivun kanssa |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Lähdöt | piirilevylle |
| vaihtamisen vääntömomentti | 0.29N |
| Rungon koot | 12.8x5.8x6.5mm |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista