
KRADEX
ASENNUSLEVY - TERÄS - W: 171MM - L: 219MM - PAKS.: 1,5MM - PINNOITE: SINKKI
ZMB240.190
Tuotekoodi: ZMB240.190
7,98 €(Sis.alv)
6,36 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | KRADEX |
| Versio | varustettu messinkiholkeilla |
| Kannen väri | vaalean harmaa |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Tuotantosarja | ZP |
| Z-mitta | 105mm |
| X-mitta | 190mm |
| Kannen materiaali | polykarbonaatti |
| Y-mitta | 240mm |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Tiivistysluokka | IP67 |








