
ESSENTRA
PIDIKE - ØNIPUN : 7,9MM - W: 12,7MM - TERÄS-ØASENNUSAUK.: 6,7MM
SPN-5
Tuotekoodi: SPN-5
3,73 €(Sis.alv)
2,97 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Tarvikkeen tyyppi | pidike |
| nipun halkaisija | 7,9...9,5mm |
| Leveys | 13mm |
| Kahvan materiaali | teräs- |
| suojamateriaali | EPDM |
| Asennusaukon halkaisija | 6,5mm |
| Tuotantosarja | SL |
| Standardi | W1 |
| DIN-normi | DIN 3016 |
