Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HELLERMANNTYTON Tarvikkeen tyyppi kahva Asennus itsekiinnittyvät Rungon materiaali polyamidi Rungon väri luonnollinen Käyttösovellus nippusiteet Syttyvyysluokka UL94V-2... Lue lisää
108,00 €(Sis.alv)
86,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QM30A-PA66-NA
- Paino: 1.6 g
- Leveys: 30mm
- Asennusaukon halkaisija: 4,1mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -40...60°C
- Valmistaja: HELLERMANNTYTON
- Pituus: 30mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 5,1mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - UL94V-2 - LUONNOLLINEN - L: 30MM 151-10905
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Asennusaukon halkaisija | 4,1mm |
| Siteen leveys | 5,1mm |
| Leveys | 30mm |
| Pituus | 30mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista