Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LOGILINK Leveys 40mm Pituus 40mm Käyttösovellus nippusiteet Tarvikkeen tyyppi kahva Rungon väri luonnollinen Siteen leveys max. 14,3mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus 100kpl Rungon... Lue lisää
32,03 €(Sis.alv)
25,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PC-KAB0045
- Paino: 0.47 kg
- Leveys: 40mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Valmistaja: LOGILINK
- Pituus: 40mm
- Rungon materiaali: ABS
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: max. 14,3mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Tilattavissa 9 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | LOGILINK |
| Leveys | 40mm |
| Pituus | 40mm |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Siteen leveys | max. 14,3mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Rungon materiaali | ABS |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €