Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
CABLE - 3X1.5MM2 - GST18I3 SOCKET,GST18I3 PLUG - 4M - MUSTA - 250V
92.232.4000.1 GST18I3K1BS 15E 40SW



Valmistaja WIELAND Tuotantosarja GESIS® CLASSIC Tiivistysluokka IP40 Eristeen väri musta Spatiaalinen orientaatio suorat Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Toimintalämpötila 70°C Johtimen... Lue lisää
31,73 €(Sis.alv)
25,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 92.232.4000.1
- Paino: 0.42 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Nimellisvirta: 16A
- Nimellisjännite: 0,25kV
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: 70°C
- Valmistaja: WIELAND
- Kaapelin/liittimen rakenne: GST18i3 plug
- Kaapelin/liittimen rakenne: GST18i3 socket
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Tuotantosarja: GESIS® CLASSIC
- Kaapelin pituus: 4m
- Ratojen lukumäärä: 3
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 36 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIELAND |
| Tuotantosarja | GESIS® CLASSIC |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Eristeen väri | musta |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Toimintalämpötila | 70°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Ratojen lukumäärä | 3 |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 4m |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x3 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | GST18i3 plug |
| Kaapelin/liittimen rakenne | GST18i3 socket |
| Johdon laji | H05VV-F |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €